Vánoční přání

Vánoční přání texty - v kategorii uvádíme kupu textů které můžou posloužit jako podklad pro vaši vánočnou korespondenci.

Až vánoční stromeček vydá nejeden dáreček, usedneme ke stolu, dáme hambáče a kolu. Nebojte se, to byl vtip, pořádný kapr, ten zní líp. Přejeme vám krásné, v pohodě prožité svátky, PF 2012, a ať je to vše zas brzo zpátky.

Počet písmen: 220 - QR kód - Email

Až zazvoní se na zvoneček, hodně dárků pod stromeček, moře lásky, zdravíčka, samozřejmě štěstíčka. A co v novém roce? To samé co na Vánoce. Přeje

Počet písmen: 145 - QR kód - Email

Ty jsi moje zlatíčko, miluji tě a ne maličko, přeju ti hodně dárečků pod stromeček a v novém roce na tváři jen úsměveček. Krásné Vánoce a šťastný nový rok 2012, lásko.

Počet písmen: 167 - QR kód - Email

Při pečení cukroví becherovku oceníš, u zdobení stromečku kopni jednu vodečku. Až obalíš rybičku, dej si borovičku. Nediv se, že zakrátko jsi jak zlaté prasátko. Šťastné a veselé!

Počet písmen: 179 - QR kód - Email

Zas je tu čas svátků, perníčků a cukroví, venku padá bílý sníh, vane vítr ledový. Meluzína v komíně se s krutým mrazem honí, všude je cítit jehličí, rolničky v dálce zvoní. Šťastné Vánoce.

Počet písmen: 188 - QR kód - Email

Ve vánočním čase všeho hojnost, lásku a klid, v novém roce kupu štěstí a radostných chvil. Spokojené prožití vánočních svátků a hodně štěstí do nového roku 2012 přejí

Počet písmen: 166 - QR kód - Email

Přicházejí Vánoce a s nimi i čas oprášit vánoční ozdobičky, nachystat stromek, zavěsit jmelí, vybrat dárky pro své nejbližší... A těšit se na chvíle, kdy se sejdeme s rodinou a přáteli. Ať prožijete krásné Vánoce a máte na ně ty nekrásnější vzpomínky.

Počet písmen: 251 - QR kód - Email

Až toto přání dostaneš, doufám, že ho s radostí přijmeš. Jestli se ti oči štěstím rozzáří, sejdeme se u stromečku a dáme si hubičku. Pokud se ti oči zkalí žalem, promiň za ten dopis a sbohem. Veselé Vánoce.

Počet písmen: 206 - QR kód - Email

Vánoce jak z pohádek, bez vrásek a bez hádek. Dárků plné závěje ať Vám láska navěje a do roka nového spousta toho dobrého. Krásné Vánoce přejí

Počet písmen: 142 - QR kód - Email

Vážení obchodní přátelé, děkujeme za spolupráci v roce 2011, přejeme hezké Vánoce a do nového roku 2012 hodně zdraví, štěstí a pracovních úspěchů.

Počet písmen: 146 - QR kód - Email
291 - 300 z 332 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz