Vánoční přání

Vánoční přání texty - v kategorii uvádíme kupu textů které můžou posloužit jako podklad pro vaši vánočnou korespondenci.

Už jsou tady Vánoce, přišly k nám zas po roce. Chceš-li dárků hodně moc, zazpívej hned Tichou noc. Pozor však na rybí kosti, ať na ambulanci nejsou hosti. Veselé Vánoce!

Počet písmen: 169 - QR kód - Email

Když ne jindy, je teď chvíle jediná, kdy sejít se má celá rodina. Někdy to nejde, a pak stačí maličko - poslat milé vánoční přáníčko. Šťastné a veselé!

Počet písmen: 151 - QR kód - Email

Tak tu máme Štědrý den, připravíme dárky jen. Dětičky se radují, že jim Ježíšek nadělí. Přijde večer dárků čas, dětem po roce rozdáme je zas. Všem Vám přejem klidné svátky, spoustu zdraví, štěstí, lásky. To Vám přejí ze srdceVaňkovi Veselé Vánoce a PF 2012!

Počet písmen: 257 - QR kód - Email

Snížek padá, světla září, již je tu Vánoc čas! Zas vzpomínky, srdce blaží milých koled hlas. Přejeme Vám krásné svátky, šťastný nový rok - spokojenost kéž provází každičký Váš krok! To Vám přejí

Počet písmen: 194 - QR kód - Email

Advent je tady, advent je tu, blíží se Vánoce, začíná ruch. Pečeme cukroví, zdobíme byt, sháníme dárky, chce se nám snít. Vánoce, blíží se po roce, přeji Ti, ať se vydaří, Vánoce, blíží se Vánoce, překrásné Vánoce přeji Ti letos mít.

Počet písmen: 233 - QR kód - Email

Vánoční koledu zpívej, náladu veselou mívej, šupinku z kapra schovej a celý rok nestonej! A jak to bude na Silvestra? To ví každý z nás, že příští rok k nám přijde zas!

Počet písmen: 168 - QR kód - Email

Přeju lásku, něhu, ať se vám splní každý sen. Přání posílám na vločce sněhu, ať krásný je váš Štědrý den. Hromadu dárků, co srdce pohladí, rodinu, přátele, co nikdy nezradí. Ke zdraví krůček a ke štěstí krok, nádherné Vánoce a nový rok.

Počet písmen: 236 - QR kód - Email

Sny jsou jako nekonečná touha, pro kterou jsme schopni udělat cokoliv. A když se ten sen splní, je to ta nejkrásnější odměna za všechno snažení. Šťastné Vánoce a nový rok plný splněných snů přejí

Počet písmen: 195 - QR kód - Email

I když čas sváteční nadešel a láskou atmosféra nasycená je, znamená to, že bych jindy měl zapomenout na blízké přátele? Celý rok příhodný pro takové ctnosti bývá, však svátek vánoční nám to víc připomíná. Šťastné a veselé Vánoce...

Počet písmen: 231 - QR kód - Email

Krásné, hvězdami a třpytivým sněhem protkané Vánoce plné splněných snů, pohody. Ať ve skořápkách tří kouzelných oříšků naleznete zdraví, štěstí a lásku.

Počet písmen: 152 - QR kód - Email
211 - 220 z 332 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz