Vánoční přání

Vánoční přání texty - v kategorii uvádíme kupu textů které můžou posloužit jako podklad pro vaši vánočnou korespondenci.

Přejeme štěstí, protože ho je málo. Přejeme zdraví, protože ho je třeba. Přejeme lásku, protože jí nikdy není dost. Krásnou vánoční pohodu a šťastný Nový rok.

Počet písmen: 158 - QR kód - Email

Kupu bílých hvězdiček, záři dětských očiček při rozsvicení vánočního stromku ve vašem krásném domku, to, co lidé málo mají, a přesto to dobře znají, štěstí, zdraví v novém roce a lásku, zvláště na Vánoce, přeje

Počet písmen: 210 - QR kód - Email

Lásko, užij si Vánoce, jak se patří, rozbaluj za dva, měj radost za tři, štěstí, zdraví a lásky měj úplně nejvíc, to ti přeje tvá Popelka, co máš její střevíc.

Počet písmen: 159 - QR kód - Email

Za okny se sype sníh, Santa jede na saních. Plno dárků k tobě veze, komínem už leze, místa hodně udělej, nic jiného nedělej. Užívej si pohody, jenom zpívej koledy. Krásné Vánoce přeje

Počet písmen: 183 - QR kód - Email

Na Vánoce samou radost, štěstí, zdraví, lásky dost. Spoustu dárků u stromečku, spoustu krásných chvil v domečku. To Vám všem i Vašim zvířátkům srdečně přejí

Počet písmen: 156 - QR kód - Email

Zastavit čas v tuto vánoční chvíli, poslouchat, jak andělé mávají křídly... A vidět štěstí všude kolem sebe, a cítit, jak sněhová vločka zebe... Kéž nejen o Vánocích, ale po celé další roky nacházíme cestu k sobě radostnými kroky!

Počet písmen: 230 - QR kód - Email

Veselé Vánoce a šťastný Nový rok, plnou spíž chlebíčků a vychlazený mok. Veselé Vánoce a šťastný Nový rok, ať se sejdem zas všichni na přesrok!

Počet písmen: 143 - QR kód - Email

Krásné a radostné Vánoce plné pohody a do nového roku 2012 hlavně mnoho úspěchů a především zdraví a štěstí nejen Tobě, ale i Tvým blízkým přeje

Počet písmen: 144 - QR kód - Email

Kolem tiše slaví víska a nám se tu po vás stýská. Tak přijměte aspoň přání, ať k vám z nebe štěstí slaní, ať za dárky se stromek ztrácí, ať vás čekaj’ krásné časy.

Počet písmen: 163 - QR kód - Email

Vánoce po roce budou letos zas, ať přání Tvé splní Ti, ať bílo je a mráz. Zvonek až zacinká, přijde správný čas, dárky své rozbalíš, radost ať z nich máš!

Počet písmen: 154 - QR kód - Email
11 - 20 z 332 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz