Vánoční sms

Vánoční přání sms - inspirujte se stovkami Vánočních sms přání, které můžete rovnou odeslat a udělat lidem okolo svátky ještě hezčími.

Krásné svátky, miláčku, posílám přání po obláčku, aby ty Vánoce za něco stály, blízcí ti hodně dárečků dali a všichni jsme se měli rádi.

Počet písmen: 136 - QR kód - Email

Až u Vás zazvoní zvonky a oznámí příchod Vánoc, zapomeňte na všechny starosti a prožijte je ve štěstí a radosti. Veselé Vánoce Vám přeje

Počet písmen: 136 - QR kód - Email

Krásné Vánoce, bohatého ježíška a nový rok plný radosti přeje

Počet písmen: 61 - QR kód - Email

Nastal ten vánoční čas, plno dárků přejem zas. K tomu krásné klidné chvíle, v novém roce hezké cíle. Kolem sebe přátele, ať jde život vesele.

Počet písmen: 141 - QR kód - Email

Krásné prožití vánočních svátků, bohatou nadílku a šťastný nový rok přeje

Počet písmen: 73 - QR kód - Email

Krouhnul jsem zatáčku, saně se zvrhly, dárky jsou na sračku, sobi mi zdrhli. Dnes nepřijedu... Veselé Vánoce přeje Ježíšek

Počet písmen: 122 - QR kód - Email

Narodil se Kristus Pán, je to Vánoc král. Připravuje dárečky, pro ty malé drobečky. Všem nádherné Vánoce přejí

Počet písmen: 110 - QR kód - Email

Veselé Vánoce všichni mějte, na dobré vztahy s blízkými dbejte, vždyť Vánoce jsou svátky z pohádky, určitě není tu místo pro hádky...

Počet písmen: 133 - QR kód - Email

Spokojené prožití vánočních svátků, mnoho lásky a porozumění. V novém roce mnoho radostných dní. Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2012.

Počet písmen: 135 - QR kód - Email

Krásné Vánoce, dárečky ať obsahují lásku, štěstí, zdraví. Lásku po celý rok, štěstí v novém roce a zdraví po celý život!

Počet písmen: 120 - QR kód - Email
71 - 80 z 284 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz