Vánoční sms

Vánoční přání sms - inspirujte se stovkami Vánočních sms přání, které můžete rovnou odeslat a udělat lidem okolo svátky ještě hezčími.

Ježíšek teď dárky shání, aby splnil všechna přání a ty dárky na Vánoce nesou štěstí v novém roce. Veselé Vánoce, lásku a pohodu přejí

Počet písmen: 133 - QR kód - Email

Radost, štěstí, lásku a něhu, nechť přinese Ti vánoční sen, mé přání najdeš ve vločce sněhu, zachyť ji do dlaní v ten Štědrý den.

Počet písmen: 129 - QR kód - Email

Po velkém shonu klid a pohodu, Ježíšek už u stromku zvoní, k večeři kapra, salát a oblohu, stromeček zdobený září a pokojem voní.

Počet písmen: 129 - QR kód - Email

Velmi vykutálené velkolepé veselé Vánoce, veskrze výjimečné vyžití ve velmi vesele vrcholících vteřinách vám vinšuji.

Počet písmen: 117 - QR kód - Email

Na vánoční svátky Vám přejeme spoustu krásných zimních zážitků a v novém roce mnoho štěstí a dobré nálady. To a mnoho víc Vám přejí

Počet písmen: 131 - QR kód - Email

Šťastné a veselé Vánoce mějte, pohody s blízkými si užívejte, a až pak nakonec nový rok přijde, přejeme, ať vám v něm všechno vyjde.

Počet písmen: 132 - QR kód - Email

Ježíšek večer dorazí, dárečky Ti přináší. Měj z nich velkou radost, směj se každý den a lásku v sobě měj. Krásné Vánoce přejí

Počet písmen: 125 - QR kód - Email

Příjemné prožití svátků vánočních a hodně zdraví a pohody v roce 2012 Vám přeje

Počet písmen: 79 - QR kód - Email

Pod vánočním stromečkem potěšte se dárečkem. Jídla a pití ať je dost, ať o Vánocích je jen radost. Krásné svátky vánoční a PF 2012 přejí

Počet písmen: 136 - QR kód - Email

Chci se k Tobě přitulit, pošeptat Ti mé přání vánoční, Štědrý den s Tebou oslavit a držet Tě za ruku na mši půlnoční. Krásné Vánoce!

Počet písmen: 132 - QR kód - Email
81 - 90 z 284 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz