Novoroční přání

Přejte štastný nový rok všem které máte rádi. Vyberte si vzory textů novoročních přání pro své blízké. Ponoukáme vám nepřeberné množství textů všech možných tematik od vtipných až po zamilované.

Nový rok se kvapem blíží a ten starý už jen plíží. Ať chce nebo ne, už jsou jeho hodiny sečtené. Důstojně odchod starého oslavte a s noblesou nový přijměte. Mějte peněz, lásky, zdraví dosti, žádnou smůlu ani starosti. Šťastný a veselý rok 2012.

Počet písmen: 244 - QR kód - Email

Chtěl jsem Vám k novému roku popřát normálně, ale řekl jsem si NE. Takže od zítřka předběhneme Západní Evropu. V drahotě! Proto „žádné radosti a samé starosti”!

Počet písmen: 160 - QR kód - Email

Přistála mně ve vlasech jedna římská svíce, byl jsem z toho trochu v šoku, začal koktat více. Kámoši mě uhasili, řehtali se velice, co prej lezu na Silvestra bez azbestové čepice. Bezpečný Nový rok!

Počet písmen: 198 - QR kód - Email

Za námi jsou Vánoce, Silvestr se blíží, proto přeji Ti zas po roce, ať oslava Tě vzpruží! Ať se na Tě štěstí směje, ať Tě úspěch provází, ať Tě láska stále hřeje i v novém roce, který přichází!

Počet písmen: 193 - QR kód - Email

Proto jsou svátky tak vzácně nevšední, že v dlouhé řadě dnů ční mezi všemi... A protože osud jde krokem pro každého z nás neviditelným, přejeme Vám, aby i v následujícím roce byl Vám příznivě nakloněn a jen štěstí šlo Vám v patách... William Shakespeare

Počet písmen: 255 - QR kód - Email

Silvestr, to není svátek, avšak udělá nám pěkný zmatek! Předsevzetí, co jsme měli, po půlnoci vše se změní. Alkohol se stane medem, už necítím, už se vezem. V novém roce přeji jen prožití nádherných chvil...

Počet písmen: 207 - QR kód - Email

Na nebi třpytí se v tisících hvězdičky, z oblohy přilétá andílek maličký. Na malém obláčku přináší přáníčko, přeje Ti lásku, zdraví a štěstíčko. Aby všechno, o čem se Ti kdy snilo, se Ti v roce 2012 vyplnilo!

Počet písmen: 208 - QR kód - Email

Do nového roku přejem hodně radosti, budete ji potřebovat na ty všední starosti. Jak to všechno poplatit, rovnováhu neztratit. Tak Vám přejem hodně síly, taky pevný krok, ať je dobrý a úspěšný ten nový rok.

Počet písmen: 206 - QR kód - Email

Za okny sype se sněhu jak kráva, domov nám provoní fernet a tráva. Půlnoc se blíží, nohy se pletou, děti zas uvidí maminku sjetou. Tátovi krví barví se džíny, prdel mu natrhla petarda z Číny. Ať se Vám povede poslední krok, přeji úspěšný nový rok...

Počet písmen: 249 - QR kód - Email

Ahoj sladká kočičko, mám pro tebe přáníčko, ať ti v novém roce úsměv kvete přece. Lásky plnou číš, komu nalejt, to už víš. Chmury jsou jak noční můry, tak je odhoď v dáli. Přeju ti zdravíčko, ty sladká, krásná kočičko.

Počet písmen: 218 - QR kód - Email
81 - 90 z 168 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz