Novoroční přání

Přejte štastný nový rok všem které máte rádi. Vyberte si vzory textů novoročních přání pro své blízké. Ponoukáme vám nepřeberné množství textů všech možných tematik od vtipných až po zamilované.

Až na hodinách půlnoc odbije, celou noční oblohu záře zakryje. Chlebíčky na stole zavoní, skleničky o sebe zazvoní, všichni se na sebe usmějí, štěstí, zdraví si popřejí, roztančí se celý sál, vždyť jsme zase o rok dál! Krásného Silvestra přeje

Počet písmen: 243 - QR kód - Email

Někdy stačí jediný paprsek slunce, aby zazářila duha, někdy stačí málo, abychom potěšili lidi okolo nás: Laskavé slovo, pozdrav, úsměv... Štěstí a zdraví v novém roce přeje

Počet písmen: 172 - QR kód - Email

Když půlnoc zvony odbíjí a všichni si připíjí, já sklenku pozvedám, ať moje přání letí k vám. Zdraví, štěstí, lásku chci vám přát, ať NOVÝ ROK je skvělý napořád.

Počet písmen: 166 - QR kód - Email

Do nového roku vykroč pravou nohou, ať podaří se vše tak, jak si v myšlenkách přeješ, ať každá nepravost, lež a klam je potrestána. Láska, štěstí a radost ať je jiným přána. Pak budeš v srdci mít ten blahý pocit, že na světě je přece jen krásně. Nádherný nový rok.

Počet písmen: 264 - QR kód - Email

Soukolí osudu rychle se točí, hodiny odbíjí... Jak ten čas frčí! Važme si proto každičké vteřiny, jako by příští rok pro nás byl jediný... Proto se radujme z každičké drobnosti, za hlavu hoďme veškeré starosti! Ať je ten příští rok plný dobrých zvěstí, přejme si navzájem lásku, zdraví, štěstí!

Počet písmen: 301 - QR kód - Email

Nešťastným štěstíčko, nemocným pak zdravíčko, chudým konto mastné, všechny dny pak budou slastné. Pf přání zasílám, užívej dneška, jakoby na zemi byl ráj.

Počet písmen: 154 - QR kód - Email

Nový rok je za dveřmi... Na co čekáš - otevři. Přeju hodně štěstí, zdraví, všechno špatné ať se spraví, mnoho přátel, lásky dost, píšu ti to pro radost. Šťastný nový rok 2012.

Počet písmen: 175 - QR kód - Email

Přivítejme nový rok, udělejme do něj ten správný krok. Levou, pravou, raděj levou, od srdíčka řečeno, ať se nám všem lépe daří, než se nám všem dařilo. O půlnoci tedy připijeme tím správným mokem, a opravdu už vyrazíme tím správným krokem. Krásný rok 2012.

Počet písmen: 256 - QR kód - Email

Silvestr už nadchází, pořádně to oslavíme, jednohubky, chlebíčky a bubliny nakoupíme. Rozjedem to ve velkém, ať to pára tlačí, najíme se, nalijem, co nám hrdlo ráčí. Veselý Silvestr a šťastný nový rok.

Počet písmen: 201 - QR kód - Email

Zvoní, zvoní zvonec, že je roku konec. Zvedněme tedy skleničky a připijme na rok celičký. Ať štěstí, zdraví nás v něm provází a nic dobrého se nezkazí.

Počet písmen: 151 - QR kód - Email
51 - 60 z 168 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz