Novoroční přání

Přejte štastný nový rok všem které máte rádi. Vyberte si vzory textů novoročních přání pro své blízké. Ponoukáme vám nepřeberné množství textů všech možných tematik od vtipných až po zamilované.

S blížícím se Novým rokem, s opíjením dobrým mokem, paměť možná pozlobí, zítra službu vypoví, přejeme Vám štěstí, zdraví, než alkohol mysl zkalí. PF 2012

Počet písmen: 153 - QR kód - Email

Naposledy v tomto roce, nemysli už na Vánoce, jenom na tu dnešní noc, ať je dlouhá moc a moc. Krásnou oslavu a ještě krásnější celý příští rok přeje

Počet písmen: 148 - QR kód - Email

Krásný nový rok plný radosti a šťastných úsměvů, snad se Ti vyplní největší z Tvých snů... a přinese Ti štěstí, úspěchy a spoustu nádherně prožitých dnů.

Počet písmen: 153 - QR kód - Email

Zachumelený domeček a v něm nazdobený stromeček. Hodně lásky, štěstí, zdraví, to vše nej, jak se praví. Ke konci roku trošku vína a v roce 2012 nám bude prima :o)

Počet písmen: 162 - QR kód - Email

Zapálil jsem rachejtli, ozvala se rána. S natrženou prdelí nedožiju rána. Doktoři se radili, k smrti už jen krok. Pak mi prdel zašili, šťastný nový rok...

Počet písmen: 154 - QR kód - Email

Štěstí tomu, kdo ho nemá. Lásku tomu, kdo je sám. Zdraví všem, kdo nemocni jsou. Něhu těm, co za krásou jdou. Slepým sílu slunečních paprsků. Opuštěným srdce, která pro ně budou bít. A všem na Vánoce a v novém roce pocit, že je krásné žít.

Počet písmen: 239 - QR kód - Email

V roce 2012 nech zlo a nenávist na hřebíku viset. Štěstí, láska ať Tě provází a nic důležitého ať Ti neschází. S penězi ať vyjdeš a dobře si žiješ. Přeje

Počet písmen: 153 - QR kód - Email

Všude zní ozvěna vánočního ticha. Odněkud ze tmy mráz do oken dýchá. Hvězdy v našich očích září, přišel čas obrátit list ve starém kalendáři. Vše nej v novém roce.

Počet písmen: 163 - QR kód - Email

Šťastný nový rok, ať chutná ti mok. Hodně sexu, hodně zdraví, ať se ti v tom roce daří. To všechno ti Šárka přeje, zrovna slítla do závěje, omrzliny má jak kráva, ten Silvestr, ten nám dává.

Počet písmen: 190 - QR kód - Email

Ať veselý a radostný je celý dnešní den, nechť nový rok změní v skutek každý Tvůj sen, ať hodně zdraví, štěstí a lásky Tě provází, nechť ten, koho miluješ, Ti nikdy neschází.

Počet písmen: 174 - QR kód - Email
31 - 40 z 168 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz