Novoroční přání

Přejte štastný nový rok všem které máte rádi. Vyberte si vzory textů novoročních přání pro své blízké. Ponoukáme vám nepřeberné množství textů všech možných tematik od vtipných až po zamilované.

Tik tak, tik tak, tik tak... vteřina po vteřině, minuta za minutou letí a hodiny do ticha půlnoc odbíjí. A neúprosný čas tak najevo nám dal, že o rok zestárli jsme zas a z klubka života nová nitka se nám odvíjí. Starý rok stačil ještě zašeptat: „Já odcházím a vystřídá mě nový rok, zda bude ale lepší nežli já, je už jen na Vás, tak do něj přeji šťastný krok.” A nový rok se pousmál, maličkou ručkou mu zamával a děl: „Jak rád bych všechna lidská přání vyslyšel, na to jsem ale příliš malý pán a nezvládnu to všechno sám. Až člověk člověka si začne vážit, naučí se ho ctít a milovat, přestane vládnout zloba, lhostejnost, závist, zášť a jeden druhého bude mít rád, pak mohu přidat trochu toho štěstí a vše nejlepší lidem dát...”

Počet písmen: 731 - QR kód - Email

Silvestrovská oslava je jen jednou v roku, tak jí pěkně užijte, dopřejte si moku. Vína, piva, štamprlí ať jsou plné stoly, dobré vtipy do placu, ať Vás břicha bolí. Pořádně to rozjeďte, na sousedy nehleďte. Bujarý Nový rok!

Počet písmen: 223 - QR kód - Email

Jak na Nový rok, tak po celý rok, proto do nového roku udělej pravou nohou krok. Ať štěstí, zdraví a lásky máš dost. A každý Ti udělá jen radost!

Počet písmen: 148 - QR kód - Email

V novém roce přeju všem, ať je šťastný každý den. Ať je pořád na inkaso, elektriku, plyn, za školu ať nechodí vaše dcera, syn. Ať nemáte žádné krize, nedej bože hlad, ať můžete v celém roce klidným spánkem spát.

Počet písmen: 211 - QR kód - Email

Nový rok je za dveřmi, pohár sektu pozvedni. Ať je v něm víc lepších dnů, více štěstí, splněných snů, pohody a lásky, téměř žádné vrásky. Vše nej do roku 2012.

Počet písmen: 159 - QR kód - Email

Děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2012 Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů. Zároveň se těšíme na další spolupráci.

Počet písmen: 176 - QR kód - Email

Vánoce jsem slavil v Rusku, přivez jsem si v krku kůstku, lidi myslej, že jsem cvok, když čekám na Novej rok! Více štěstí, než mám já, Ti do nového roku přeje

Počet písmen: 158 - QR kód - Email

Ať je Tvá obloha stále bez mraků a Tvůj život je plný zázraků. Do nového roku vykroč směle vpřed, pozor však na žaludeční vřed. Hodně štěstí, moře lásky, ze života neměj vrásky. Tak krásný Nový rok!

Počet písmen: 204 - QR kód - Email

Hodně štěstí v novém roce a zdravíčka ještě víc. Lásky hodně, peněz více - ať vylezou na statisíce. Děvče krásné jako květ, ať Tě baví celý svět. Ať Tě všichni rádi mají, ať se s Tebou nehádají. Co Ti více můžu přát, buď vždy dobrý kamarád.

Počet písmen: 240 - QR kód - Email

Vám všem, co jste mi do nového roku 2011 přáli hodně štěstí, vzkazuji - nepomohlo to. Proto mi do nového roku posílejte peníze, poukázky na jídlo a kupóny na benzín... Vřele dík :)

Počet písmen: 180 - QR kód - Email
91 - 100 z 168 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz