Novoroční přání

Přejte štastný nový rok všem které máte rádi. Vyberte si vzory textů novoročních přání pro své blízké. Ponoukáme vám nepřeberné množství textů všech možných tematik od vtipných až po zamilované.

Rachejtle a prskavky vletěly k nám do chatky. Silvestra jsme slavili, hrozně se tím bavili. Nikdo při tom neměl úraz ani žádný šok, v klídečku jsme přivítali štastný Nový rok. Šťastný nový rok i Vám!

Počet písmen: 199 - QR kód - Email

Silvestr je pěkná dřina, to zas bude kocovina. Už to vidím, tak jak vloni, jak mě moja z vany loví. Po náročné oslavě ustlal jsem si ve vaně. Letos proto nepiju, Nový rok si užiju. Šťastný nový rok.

Počet písmen: 198 - QR kód - Email

Oslavujte s mírou, ať Vám jídlo nevyletí dírou. Žádný modřiny a boule, ať Vám šampus neustřelí koule. V dalším roce pak, hochům nepostavil by se pták. Děvčata by byla smutná asi, nastaly by smutné časy. Vše nejlepší v novém roce přeje

Počet písmen: 242 - QR kód - Email

Do nového roku Ti přeji hodně krásných okamžiků, kdy po Tvé tváři přeběhne úsměv, oči se Ti rozzáří štěstím a srdce zahřeje, kdy se Tvá mysl roztančí radostí a duše naplní blahem. Přeji Ti spoustu snů, které jsou jako nekonečná touha a když se splní - je to ta nejkrásnější odměna. Přeji Ti mnoho takových okamžiků, kdy cítíš štěstí a mé srdečné přání Tě provází po celý rok.

Počet písmen: 377 - QR kód - Email

Miluji Nový rok, miluji Tebe, už stačí mi jen krok k cestě do nebe, popíjím šťastný mok a očekáváním mě zebe, slibuji nyní i napřesrok, že milovat budu jen Tebe. PF 2012, lásko :)

Počet písmen: 179 - QR kód - Email

Slza v očích bývá, když vánoční koleda se zpívá. Každému srdíčko se rozbuší, když dárek darovaný, darovaného potěší. Ať radostí u vás je vždycky dosti, ať příjemně se u vás cítí hosti, ať peněz na živobytí je vždy tolik, co má býti, ať je dost i na zábavu, ať s výdaji nezatěžujete si hlavu ani v roce 2012 přeje

Počet písmen: 323 - QR kód - Email

Užívat si silvec, umí každej blbec. Ohňostroj, ten tříská, každej ať se zmrská. Alkoholu, žrádla dost, ožerte se až na kost. Do hospody to máš krok, tak teda šťastnej novej rok.

Počet písmen: 177 - QR kód - Email

* 2012 * 2012 * 2012 * 2012 * * Tak jsme opět o rok starší * * Nejsem si jist zda moudřejší * * Zdraví aby nám vydrželo * * Ať vlídná slova potěší * * * Lásek různých pohár plný * * Každému dle přání * * A ten co snad je nad námi * * Ať nás v letech dalších chrání * * * Příštích dnů se nelekejme * * Nazpět mnoho nehleďme * * Hrrr na ně * * Třeste se dnové příští * * 2012 * 2012 * 2012 * 2012 *

Počet písmen: 411 - QR kód - Email

Jsem silvestrovská hvězdička, letím přímo z nebíčka. Tak si něco rychle přej, a pak mě Tvým kamarádům s láskou dej. Jen to nejlepší Tobě a Tvé rodince přejí

Počet písmen: 156 - QR kód - Email

Na přelomu roku Vám děkujeme za vysokou úroveň spolupráce v uplynulém období a přejeme, abyste do nového roku 2012 načerpali dostatek sil, které Vám pomohou uskutečnit všechna Vaše přání.

Počet písmen: 187 - QR kód - Email
141 - 150 z 168 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz