Novoroční přání

Přejte štastný nový rok všem které máte rádi. Vyberte si vzory textů novoročních přání pro své blízké. Ponoukáme vám nepřeberné množství textů všech možných tematik od vtipných až po zamilované.

Rok co rok se ten den slaví, je to pěkná tradice. Když je sklípek pěkně plný, může přijít vánice. PF 2012 - A nešetři na nás, až zaklepeme na vrátka. Kamarádi s.r.o. (s rumovým ochmelením)

Počet písmen: 188 - QR kód - Email

Silvestr se musí slavit pěkně tvrdě, zvesela, aby o tom na druhý den také játra věděla. Čím víc budete na Silvestra pařit, tím víc se Vám bude v novém roce dařit. Krásný Silvestr a Nový rok.

Počet písmen: 194 - QR kód - Email

ublinky ať ti stoupají do hlavy, ať užiješ si hafec zábavy, ráno ať tě aspirin vysvobodí, kocovinu za hlavu zahodí. Šťastný nový rok!

Počet písmen: 137 - QR kód - Email

Na Silvestra do půlnoci mějte pití ve své moci, mnoho vtipů pro zasmání, plno přátel na potkání, v novém roce plný ranec zdraví, štěstí, úspěchu, žádnou nemoc či jinou neplechu, v každou další hodinu mějte kolem sebe šťastnou rodinu.

Počet písmen: 233 - QR kód - Email

Rok 2012 za chvíli se bude psát, tak Ti letím do něj přát. Přeji Ti v něm hlavně zdraví, ať Tě nikdo nezradí, lásku, štěstí, k tomu úsměv, a v posteli samý úspěch.

Počet písmen: 163 - QR kód - Email

Vážení a milý spolupracovníci, kolegové! Děkujeme za spolupráci v uplynulém roce a do nového roku Vám srdečně přejeme mnoho štěstí, jak pracovních, tak osobních úspěchů.

Počet písmen: 169 - QR kód - Email

Přeji co nejpříjemnější poslední chvilky roku 2011 a co nejšťastnější vstup do roku 2012. Ať Ti ten rok přinese jen a jen to nejlepší - hodně štěstí, zdraví, lásky a mnoho pracovních a soukromých úspěchů. To vše a mnohem více přeje ze srdce

Počet písmen: 240 - QR kód - Email

Nesu Vám, lidičky, nesu Vám novinu, starý rok překročil osudnou hodinu. Nesu Vám, lidičky, nesu Vám vzkaz, že ten rok letošní začíná včas. Krásné svátky přejí

Počet písmen: 158 - QR kód - Email

Novoroční předsevzetí ať se ti vyplní, srdce tvé ať se radostí zaplní, do nového roku ať vstoupíš s radostí, se zdravím, štěstím a bez starostí.

Počet písmen: 144 - QR kód - Email

Přeji zdraví, štěstí, hlavně lásku, a na čele žádnou vrásku. Silvestr oslav, jak se dá a nový rok nepřivítej sám! To všechno Ti přeju jenom JÁ!

Počet písmen: 143 - QR kód - Email
111 - 120 z 168 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz