Novoroční přání

Přejte štastný nový rok všem které máte rádi. Vyberte si vzory textů novoročních přání pro své blízké. Ponoukáme vám nepřeberné množství textů všech možných tematik od vtipných až po zamilované.

Neboj se popíjet, neboj se přejídat, po Novém roce budeš jen vzpomínat. Silvestr užij si jak prase v žitě, po něm nám zůstanou jen holé ři**. A vyšší daně. PF 2012

Počet písmen: 163 - QR kód - Email

Půlnoc bude za chvíli a všude slyšet smích, dnes je sranda povolená, dneska se to smí. Papírové čepice a textovky jen lítaj, abstinenti nasávaj a Novej rok vítaj. Šťastný nový rok 2012.

Počet písmen: 185 - QR kód - Email

Přeji Ti moc hezkých chvil, ať užíváš si z plných sil. V životě ať se Ti dobře daří, vše, co chceš, ať se podaří. Šťastný Nový rok!

Počet písmen: 135 - QR kód - Email

Dříve než se opiju, ještě Ti teď popřeju. Hodně štěstí, hodně lásky, na čele ať nemáš vrásky. Ať máš zítra svižný krok, přejeme Ti šťastný nový rok.

Počet písmen: 148 - QR kód - Email

Už je tu zas nový rok, to snad může slavit jenom cvok... Všichni máme předsevzetí, snad jen samo sebe prokletí! Sami na sebe si šijem boudu, pak už je to všechno v čoudu. Svět je zase o rok starší, jen o krok blíž Konci to značí. Ať jsi pán či psanec, věř, že jednou přijde konec. Teď však není třeba se hned báti, životu se musíš smáti! Stůj si za svým, per se v žití, jen pro tebe pak slunce svítí. Nenechávej slovům vůli a udělej si k vůli, nepromarni svoji šanci, nemůžeš se vrátit zpět! Vždyť na přesrok je tu zas nový svět.

Počet písmen: 547 - QR kód - Email

Kapr už se domrskal, stromek Ježíšek poprskal, svátky nám dávají vale, starý rok, ten má namále... Vzchopme se ještě trochu a vykročme do toho roku 2012 šťastně a vesele... Pozvedám panáka, přátelé. PF 2012

Počet písmen: 206 - QR kód - Email

Půlnoc se blíží, nohy se pletou, děti zas uvidí maminku sjetou. Tátovi krví barví se džíny, prdel mu natrhla petarda z Číny. Už stačí jen krok a je tu nový rok. Přeju Ti hodně štěstí a zdraví do roku 2012.

Počet písmen: 205 - QR kód - Email

Sny jsou jako nekonečná TOUHA, pro kterou jsme často schopni udělat COKOLIV. A když se nám sen SPLNÍ, je to ta nejkrásnější ODMĚNA za všechno naše SNAŽENÍ. Přeji Ti, ať se Tvé sny v příštím roce PROMĚNÍ ve skutečnost.

Počet písmen: 218 - QR kód - Email

Do nového roku přeji pevné zdraví, štěstí a úspěchy v lásce. A navzdory politikům a té vládní chásce, přeji taktéž tučné sumy na výplatní pásce.

Počet písmen: 144 - QR kód - Email

Dnes je krásný, teplý den, asi půjdem všichni ven. Na chlast zase všichni máme, večer si do trubky dáme. Už se nám to krátí dosti, hlavně štěstí, upřímnosti. To ti přejí ze srdce kámoši z hospody P.S.: Jo a nezapomeň - v restauraci 2012.

Počet písmen: 237 - QR kód - Email
121 - 130 z 168 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz