Novoroční přání

Přejte štastný nový rok všem které máte rádi. Vyberte si vzory textů novoročních přání pro své blízké. Ponoukáme vám nepřeberné množství textů všech možných tematik od vtipných až po zamilované.

Do nového roku Ti přeji, aby ses nepíchla o trn, aby Ti do oka nespadla střepina ze zlého zrcadla, aby k Tobě přijel princ na bílém koni a hlavně, abys měla vždy z pekla štěstí! Kouzelné Vánoce a ještě krásnější rok 2012 Ti přeje

Počet písmen: 229 - QR kód - Email

Už po několik let, jak se láme rok s rokem, jsou všechny telefonní sítě přetížené, nestíhají ten nápor a hrozí jim kolaps. Proto Ti přeji, aby ses nejen v tom Novém roce nikdy nedostala do stejného stavu, jako jsou ony každého 31. 12. o půlnoci. Hodně štěstí!

Počet písmen: 259 - QR kód - Email

Silvestr se blíží kvapem, rozlučte se důstojně se starým rokem. Potom nový hezky přivítejte, na své známé vzpomínejte a přáníčka posílejte. Přáníčka s přáním pevného zdraví, hodně radosti a ne žádné starosti. Jedno takové posílám i já Vám. PF 2012

Počet písmen: 247 - QR kód - Email

Všude zní ozvěna vánočního ticha. Odněkud ze tmy mráz do oken dýchá. Hvězdy v našich očích září, přišel čas obrátit list ve starém kalendáři. Vše nej v novém roce.

Počet písmen: 167 - QR kód - Email

V roce 2012 ti přeju, ať se ti daří v práci, ať máš hodně zdraví a ať se ti dostává hodně lásky od lidí, které máš rád. Na všechno zlé, co ti přinesl rok 2011 zapomeň a do nového roku si odnes jen to nejkrásnější! Šťastný nový rok přeje

Počet písmen: 236 - QR kód - Email

PF 2012: Ať nezmizí úsměvy ve Vašich tvářích! (Usmíváte-li se, máte zdraví, štěstí, lásku, rozkoš a samozřejmě peníze!) Nezapomeňte úsměvy rozdávat.

Počet písmen: 148 - QR kód - Email

Sedativa pejskům, špunty do uší, Silvestr za chvíli na dveře zabuší. Ještě pár vteřin a je tu Nový rok, přeji Ti, ať uděláš do něj ten správný krok.

Počet písmen: 148 - QR kód - Email

Nešťastným štěstíčko, nemocným zdravíčko, chudým konto mastné a všechny dny jen šťastné, slepým světlo, zmrzlým teplo a teplým - aby se to v hlavě přeplo. PF 2012 přeje

Počet písmen: 168 - QR kód - Email
161 - 168 z 168 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz