Novoroční přání

Přejte štastný nový rok všem které máte rádi. Vyberte si vzory textů novoročních přání pro své blízké. Ponoukáme vám nepřeberné množství textů všech možných tematik od vtipných až po zamilované.

Silvestrovská vločka je pěkná jakoby vypadla Ti z očka. Letí přímo z nebíčka, a je to silvestrovská hvězdička. Další rok pomaličku mizí, nový rok nám za chvíli nebude cizí.

Počet písmen: 172 - QR kód - Email

Užij si svátky jedinečné, přeju Ti štěstí věčné! Dárků dostaň kupu, zabij s nimi nudu. Ať ten rok nový, je jak sovy. Ať podaří se Ti vše, co Tvůj úd pohlavní chce! Přeje

Počet písmen: 169 - QR kód - Email

Po půlnoční rachejtli posíláme přáníčko, do nového roku ať slouží hlavně zdravíčko. Když má člověk zdraví pevné, žádná blbost s ním už nehne. Štěstí, radost ze života, to už samo přijde, hlavně ať ten první krok na jedničku vyjde. Všechno nej...

Počet písmen: 251 - QR kód - Email

Do nového roku Ti přeji 12 měsíců bez nemocí, 53 týdnů pohody a štěstí, 365 dnů bez starostí, 8 760 hodin lásky, 525 600 minut jedinečných okamžiků a 31 536 000 vteřin sexu.

Počet písmen: 173 - QR kód - Email

Až na hodinách půlnoc odbije, celou noční oblohu záře zakryje. Chlebíčky na stole zavoní, skleničky o sebe zazvoní, všichni se na sebe usmějí, štěstí, zdraví si popřejí, roztančí se celý sál, vždyť jsme zase o rok dál! Krásného Silvestra přeje

Počet písmen: 251 - QR kód - Email

Přeji štěstí, zdraví a tak dál, celý rok aby ses smál, udržoval duši v pohodě a osud neponechal náhodě. Bacha na rybí kosti, kost v krku naštve dosti.

Počet písmen: 150 - QR kód - Email

Sny jsou jako nekonečná TOUHA, pro kterou jsme často schopni udělat COKOLIV. A když se nám sen SPLNÍ, je to ta nejkrásnější ODMĚNA za všechno naše SNAŽENÍ. Přeji Ti, ať se Tvé sny v příštím roce PROMĚNÍ ve skutečnost.

Počet písmen: 217 - QR kód - Email

Pozvěte si přátele, hlavně kopy veselé. Ať Silvestra oslavíte, pořádně si zapaříte. Pivo, víno, kofolu a tanečky na stolu. Cestou domů pevný krok a pak šťastný Nový rok.

Počet písmen: 169 - QR kód - Email

Než pozvedneš plnou číši šampíčka, chci Ti popřát v novém roce hodně zdravíčka. Také štěstíčka mít plný ranec a o půlnoci tančit z lásky tanec. Zdraví, lásku, štěstí mít, to znamená v novém roce šťastně žít!

Počet písmen: 207 - QR kód - Email

Přeji Ti radost a mnoho krásných chvil, ať dostaneš vše, o čem jsi kdy snil. Ať splní se Ti Tvé tajné sny a užíváš si naplno celé dny. Šťastný Nový rok!

Počet písmen: 156 - QR kód - Email
101 - 110 z 168 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz