Novoroční přání

Přejte štastný nový rok všem které máte rádi. Vyberte si vzory textů novoročních přání pro své blízké. Ponoukáme vám nepřeberné množství textů všech možných tematik od vtipných až po zamilované.

Nový rok už pomalu na dveře ťuká, ať sousedovi závistí srdce puká, jak pro vás ten rok 2012 úspěšný bude, štěstí, zdraví a láska drží se vás všude. Šťastný Nový rok.

Počet písmen: 165 - QR kód - Email

Jak na Nový rok, tak po celý rok, proto do nového roku udělej pravou nohou krok. Ať štěstí, zdraví a lásky máš dost. A každý Ti udělá jen radost!

Počet písmen: 145 - QR kód - Email

Už je to tady, už nám zvoní zvonec, oznamuje, že je roku konec. Pozvedněme skleničky a cinkněme si na nový rok celičký. Ať nás nenavštíví bída, přejme si, ať nám šéf všem přidá.

Počet písmen: 177 - QR kód - Email

Tak už zase po roce, přeju bezva Vánoce, k tomu šťastný Nový rok a v něm jistý rovný krok. Zapijte to, co to jde, ať Vás smůla nenajde. Vše nej přeje

Počet písmen: 149 - QR kód - Email

To, co přijde po půlnoci, je nové. Ale to, co tady bylo a to, co tady zůstane, je přátelství, láska a svět okolo nás. Vše nej do nového roku 2012 přeje

Počet písmen: 151 - QR kód - Email

Ať je Tvá obloha stále bez mraků a Tvůj život je plný zázraků. Do nového roku vykroč směle vpřed, pozor však na žaludeční vřed. Hodně štěstí, moře lásky, ze života neměj vrásky. Tak krásný Nový rok!

Počet písmen: 198 - QR kód - Email

Za oknem se mohl sypat sníh, kdyby sněžilo. Stromeček se mohl třpytit, kdyby světlo svítilo. Nový rok se mohl slavit, kdyby špunt olovem nebyl zalit. A tak více štěstí v roce 2012 přeje

Počet písmen: 185 - QR kód - Email

Až půlnoc zaťuká, pozvedni sklenku, zdraví a štěstí chtěl bych Ti přát. Zapomeň strastí a života ztrát, v tom novém roce zůstávej rád. První krok neukvap, žij, co máš rád. To ti přeje

Počet písmen: 183 - QR kód - Email

My přejeme Vám do nového roku, ať Štěstěna provází Vás na každém kroku. A radosti plné rance, také kapku tolerance. Hlavně pevné zdravíčko, a v dušičce sluníčko.

Počet písmen: 161 - QR kód - Email

Tak nám končí další rok, nalejem si dobrý mok. Zazpíváme, zatancujem, nametený zase budem. Přejeme ti šťastný nový rok 2012 a pořádně to oslav ;-)

Počet písmen: 146 - QR kód - Email
151 - 160 z 168 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz