Novoroční přání

Přejte štastný nový rok všem které máte rádi. Vyberte si vzory textů novoročních přání pro své blízké. Ponoukáme vám nepřeberné množství textů všech možných tematik od vtipných až po zamilované.

Přeji ti krásné prožití Nového roku, ať užiješ si zplna hrdla dobrého moku, hlavně ať to přežiješ ve zdraví, hodně štěstí, a dobré nálady.

Počet písmen: 141 - QR kód - Email

Přeju štěstí, hodně zdraví, ať tě život neunaví, spoustu lásky, sex a něhu, užívej si v zimě sněhu. V novém roce kluky/holky hravý, prostě dělej, co tě baví...

Počet písmen: 159 - QR kód - Email

Z krbu sálá teplo, šampus už se chladí, přejeme Vám, aby se vše povedlo, o čem se Vám sní. Šťastný vstup do nového roku 2012, hlavně pevné zdraví, přejí

Počet písmen: 152 - QR kód - Email

Až Tě pot studený po těle zamrazí a žhavá rachejtle prdel Ti rozrazí, až všechny svaté uslyšíš kolem hrát, tak bude pozdě štěstí Ti přát. Proto předem P.F. 2012!

Počet písmen: 161 - QR kód - Email

Do nového roku Ti přeji 12 měsíců nemocí, 53 týdnů stresů, 365 dnů starostí, 87 760 hodin buzerace, 525 600 minut mizérie a 31 536 000 sekund frustrace.

Počet písmen: 152 - QR kód - Email

Hodně super věcí do New Year 2012 Ti přeju, pít a chlastat Ti dopřeju. Hlavně nohy v teple mít, každé ráno souložit! Takhle nějak to musí být, proto věř mi a bude klid.

Počet písmen: 168 - QR kód - Email

Vážení obchodní přátelé, dovolte, abychom Vám poděkovali za spolupráci v uplynulém roce a do roku nového Vám popřáli hodně spokojenosti a úspěchů a zároveň také prožití klidných a šťastných vánočních svátků. Vedení a pracovníci firmy ...

Počet písmen: 237 - QR kód - Email

Přeji Ti radost a mnoho krásných chvil, ať dostaneš vše, o čem jsi kdy snil. Ať splní se Ti Tvé tajné sny a užíváš si naplno celé dny. Šťastný Nový rok!

Počet písmen: 152 - QR kód - Email

Otevřeme i náš dům zase českým Vánocům. Santovi tu nevěří ani klika od dveří. Ladu, Rybu, pohádky, nekupujem na splátky. A tak přejem v roce příštím hodně lásky všem svým blízkým.

Počet písmen: 179 - QR kód - Email

Půlnoc se blíží, nohy se pletou, děti zas uvidí maminku sjetou. Tátovi krví barví se džíny, prdel mu natrhla petarda z Číny. Už stačí jen krok a je tu nový rok. Přeju Ti hodně štěstí a zdraví do roku 2012.

Počet písmen: 215 - QR kód - Email
131 - 140 z 168 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz