Novoroční sms

Na novej rok, ať máš peněz dost, a ten, kdo Ti nepřeje, ať si hubu naleje! Vyberte si ze široké ponuky novoročních sms přání a udělejte svým blízkým radost, nebo jim jenom popřejte vše nejlepší do novýho roku.

Uspěšný zbytek roku, jiskru v oku, sílu v rozkroku, Jistotu ve skoku, nebýt bez floku a nebát se roku 2015!

Počet písmen: 117 - QR kód - Email

Do noveho roku vykroc pravou nohou,at podari se vse,tak jak si v myslenkach prejes,at kazda nepravost,lez a klam je potrestana,at laska,stesti ,zdravi,radost je vsem prana,at dobrou naladu a kopu srandy rozdas kolem sebe.Nemusi to sice vyresit tvoje problemy,ale zarucene naseres tolik lidi,ze to stoji za to udelat.Pak budes v srdci mit ten blahy pocit,ze na Svete je prece krasne.Vse ostatni muzes,pri trose stesti,bud koupit,ukrast nebo zdedit.Jistotou vsak zustava,ze s kazdym koncem neco zacina,s kazdym zacatkem neco konci.Pohodove dny v tom novem roce 2013 Tobe,Eve a chlapikum preje Milos.

Počet písmen: 597 - QR kód - Email

Skvělý start do NEW YEAR 2012, bohatýho ježucha, hodně lásky, sexu, hodně úspěchů a velký, ale opravdu velký kus štěstí Ti přeje

Počet písmen: 128 - QR kód - Email

Bližním pár slov z lásky daruj, společně se s nimi raduj, své přátele a rodinu chraň, tak dobrým člověkem se staň. Šťastný Nový rok!

Počet písmen: 132 - QR kód - Email

Veselý Silvestr chci ti přát, aby tě měl každý rád, aby ti každý štěstí přál. V novém roce 2012 plno zdraví, co je špatný, ať se spraví.

Počet písmen: 136 - QR kód - Email

Komu čest, tomu čest - PF 2006!

Počet písmen: 31 - QR kód - Email

Nejhorší kocovina je vystřízlivět z naděje! Proto všem přeji do nového roku: Neztrácejte naději!

Počet písmen: 96 - QR kód - Email

Ať v novém roce máš jen štěstí, ať vyhýbají se Ti všechny strasti, vždyť život pořád stojí za to, tak o půlnoci připijem si na to!

Počet písmen: 130 - QR kód - Email

Radost, lásku a něhu, ať venku je plno sněhu, ať se Ti ve škole daří a Tvůj kluk ať se snaží. To Ti přeje

Počet písmen: 105 - QR kód - Email

I když je venku zima, může být den prima. Přeji Ti, ať si užíváš, pořád se jenom usmíváš. Šťastný Nový rok!

Počet písmen: 107 - QR kód - Email
1 - 10 z 242 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz