Novoroční přání

Přejte štastný nový rok všem které máte rádi. Vyberte si vzory textů novoročních přání pro své blízké. Ponoukáme vám nepřeberné množství textů všech možných tematik od vtipných až po zamilované.

Hodiny tiše našlapují ve sněhu, stačí pár kroků - rok se uzavírá... Skončí čas starých lásek, starých příběhů, rodí se předsevzetí, průzračná a čirá. Spokojené vánoční svátky a mnoho štěstí v novém roce přeje

Počet písmen: 208 - QR kód - Email

Nový rok už klepe na dveře, kdo mu prosím otevře? Nikdo. Nemusí se vstát, stačí, když si popřejem, aby měl člověk člověka rád. Šťastný nový rok 2012.

Počet písmen: 149 - QR kód - Email

Dnes je krásný, teplý den, asi půjdem všichni ven. Na chlast zase všichni máme, večer si do trubky dáme. Už se nám to krátí dosti, hlavně štěstí, upřímnosti. To ti přejí ze srdce kámoši z hospody P.S.: Jo a nezapomeň - v restauraci 2012.

Počet písmen: 253 - QR kód - Email

O život už ztrácím zájem, zdražili mi vodu, nájem. Elektriku, popelnice, nechce se mi žíti více. Zachvátil mě splín, snad nezdraží i plyn. Je to všechno v prdeli, oběsím se v neděli. Šťastný nový rok 2012 i vám!

Počet písmen: 211 - QR kód - Email

Hop a je tu Nový rok! Hodně štěstí, lásky, zdraví, kamarádi ať Vás baví, ať je vždycky veselo, i kdyby se nechtělo. Smutek hoďte za dveře, buď zmrzne, nebo zaleze. Ať je stále do skoku, vede to k optimismu i k pokroku. PF 2012

Počet písmen: 235 - QR kód - Email

My chráníme svět před velkou zhoubou, před láskou, krásou, štěstím a touhou, to ta největší jsou totiž zla, co kdy naši Zemi ovládla. Šťastný Nový rok přejí Rakeťáci

Počet písmen: 165 - QR kód - Email

Přeji Ti krásné svátky Vánoční, ať se Ti daří, ať dostaneš hodně dárků a také, aby se Ti na Silvestra dostalo do krve dostatečné množství alkoholu, které Tě zahřeje u srdíčka na zbytek roku. Užívej života!

Počet písmen: 205 - QR kód - Email

Ahoj sladká kočičko, mám pro tebe přáníčko, ať ti v novém roce úsměv kvete přece. Lásky plnou číš, komu nalejt, to už víš. Chmury jsou jak noční můry, tak je odhoď v dáli. Přeju ti zdravíčko, ty sladká, krásná kočičko.

Počet písmen: 227 - QR kód - Email

Ať se všechna starost zruší, ať zavládne pokoj v duši, co bolelo, ať se zhojí, co těšilo, ať se zdvojí, krásný celý nový rok, plný lásky, pohody a štěstí přeje

Počet písmen: 159 - QR kód - Email

Všechno se zdražuje, peněz bude málo, hlavně aby žít se jakž takž dalo. Tak zdraví, štěstí a klid v domě přeji všem, nejenom tobě. PF 2012 a všechno nej.

Počet písmen: 153 - QR kód - Email
61 - 70 z 168 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz