Zamilované sms pro holku

Když se kluk rozhodne veřejně vyjádřit své city, je to odvážny čin, který je ženami náležitě oceněn. Proto se netřeba bát a zaslat hezkou zamilovanou sms pro holku svých snů.

Když chodím městem a nevidím domy, když chodím lesem, tak nevidím ani stromy. Nahoře nevidím hvězdy a nebe, ať se kouknu kamkoliv, samou zamilovaností vidím jen Tebe.

Počet písmen: 166 - QR kód - Email

Ty jsi jako noty na osnově, bez nich by hudba nebyla. Jsi jako slunce na obloze, jsi jako anděl na nebi. Bez Tebe bych nedokázal žít. Miluju Tě.

Počet písmen: 149 - QR kód - Email

Láska přemůže i vůli nejsilnějšího muže a udeří do nejhlubšího, nejcitlivějšího místa. Jako ostrý trn krásné růže, který vždy dokáže, že krev je čistá. Ty jsi krásný obláček lásky plující po modré nekonečnosti oblohy a opravdu bez nadsázky, každý jiný mráček je podle tebe ubohý. Tvůj obraz v mojem srdíčku je hřejivý, jako letní západ slunce a přichází vždy něžně jako večerní hvězdičky. Jejich záře způsobí pocit mámivý a ten vleje se jako voda do všech koutů srdce a tak jako když při polibku klesneš svými víčky, až je toho okamžiku škoda. Jsi krásný důvod ke snění, jsi dívka, která mi rozutíká srdíčko. Já všude vídám znamení lehká jako pírka a tak v lásku tajně doufám aspoň maličko. Poznal jsem tvůj úsměv, který krásně naskočí vždy hned po pohledu z očí do očí.. Stále vnímám tvojí přítomnost, ikdyž jsi mi vzdálená. A pořád čekám na možnost, dokázat ti, co tvůj úsměv pro mě znamená.

Počet písmen: 893 - QR kód - Email
11 - 13 z 13 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz