Přání k svátku pro Sebastián (20.ledna)

Veselé přání k svátku pro všechny jménem Sebastián, kteří slaví svůj svátek dne 20.ledna. Vyberte si nejtrefnější přání k svátku z naší ponuky a udělejte oslávenci radost.

Sebastián, to je kanec, a jak mu chutná žvanec, jó, Sebastián je kabrňák, a měl by dostat přes frňák, že tu není teďka s námi, když se jeho svátek slaví... Přesto přejem hodně zdraví, jen to nej, jak se praví, na každém kroku štěstí, ať život ti nedá pěstí, náladu stále veselou, buď stále sám sebou, takového tě máme rádi, blahopřejí kamarádi.

Počet písmen: 345 - QR kód - Email

Sebastián svátek slaví, kopu štěstí, horu zdraví, jen ty nejlepší kamarády, poznej velkou lásku záhy, sny si splň, žij podle sebe, vše nejlepší ti přejeme.

Počet písmen: 156 - QR kód - Email

Ať žije Sebastián, super človíček, k svátku ti posíláme hafo kytiček. Vše nejlepší, hodně štěstí, zdraví, celý den slunečný, ať se ti super slaví. To a mnohem víc ti ze srdce přejí

Počet písmen: 181 - QR kód - Email
1 - 3 z 3 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz