Velikonoční přání

Velikonoční přání texty - pověst praví, že dívky mají být na Velikonoce vyšlehány, aby zůstaly celý rok zdravé a uchovaly si plodnost. Pokud nemůžete podpořit plodnost dívek osobně, zašlete jim alespoň hezké velikonoční přání.

Hopkám lesem sem a tam, dnes jen jedno přání mám, Velikonoce ať veselé máte, starosti za hlavu dáte, pánové ať košík vajíček vymění za spoustu hubiček.

Počet písmen: 151 - QR kód - Email

Veselého zajíčka, ať je svižná metlička, hodně pestrých vajíček, zmalovaných zadniček, pro krásu a pro zdraví, jak tradice vypráví. Šťastné Velikonoce!

Počet písmen: 151 - QR kód - Email

Krásné svátky jak z pohádky, sluníčko ať nám jen svítí, na louce ať kvete kvítí, na stolečku vajíčka, co nám snesla slepička, taky hodně zdravíčka, to vám přeje tetička.

Počet písmen: 169 - QR kód - Email

Sluníčko - hele, z mraků se dere, přeji Vám krásný den! Jarem to voní, lidi se honí v obchodech za žrádlem. Tak všeho nechte, o tom to není, vystrčte svoje hlavičky a ohřejte někde v parku prdýlkou lavičky! Krásné Velikonoce.

Počet písmen: 225 - QR kód - Email

Koulelo se malované vajíčko, smálo se mu žluté sluníčko. Skořápku si rozbiješ a snědí tě ještě dnes. Vajíčko se koulet přestalo a štěně ho pak stejně sežralo. Veselé malované Velikonoce přeje

Počet písmen: 191 - QR kód - Email

Hola, holka, vystrč zadek, mám na Tebe z vrby proutek. Vymaluju Tě s ním do ruda, nejsem žádná ostuda. Tři dny si pak nesedneš. Dej sem vejce a pak běž. Veselé Velikonoce přeje

Počet písmen: 176 - QR kód - Email

Na jaře, když se vše probouzí, kvete a raduje, je ta nejvhodnější chvíle Ti říci, jak moc si vážím Tvého přátelství a nakolik si cením Tvé starostlivosti. Překrásné prožití velikonočních svátků přeje

Počet písmen: 199 - QR kód - Email

Krásné jaro začíná, květy posetá je louka a opět celá krajina, voní jako mladá holka. Snad všem hřejivé sluníčko, zažene jiskru v oku a klukům dejte vajíčko, dědkům pak kapku moku. Veselé Velikonoce přejí

Počet písmen: 204 - QR kód - Email

Za zmalovanej zadeček dostane hošík dáreček. Rudé vajíčko a pusu z lásky, nebude chtít jít od své krásky. Pomlázku před vrátky jí zasadí, na 1. máje se k ní spolu posadí. Veselé Velikonoce!

Počet písmen: 189 - QR kód - Email

Veselé Velikonoce! A velký vejce ze slepice, pomlázky upletený, jidáše zatočený, jitrnice zašpejlený na míse připravený, sudy píva naražený, to Vám přejí: Chalupáři zasněžený!

Počet písmen: 175 - QR kód - Email
1 - 10 z 47 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz