Velikonoční přání

Velikonoční přání texty - pověst praví, že dívky mají být na Velikonoce vyšlehány, aby zůstaly celý rok zdravé a uchovaly si plodnost. Pokud nemůžete podpořit plodnost dívek osobně, zašlete jim alespoň hezké velikonoční přání.

Byl jeden zajíček, co neměl vajíček, a tak pořád přemýšlel, co by pro Vás vymyslel. Nakonec poslal přáníčko, co psalo jeho srdíčko, tohle to přání je a zajíček Vám přeje... Šťastné, veselé Velikonoce a krásný každý den v roce.

Počet písmen: 226 - QR kód - Email

Obkreslit kvítka na skořápky vajíčkům na všech ošatkách, od jara, co už se chytlo drápky... a tiše pak žasnout - ááách! Ať radost je poselstvím svátků, a za vzkříšení díky, Pane, jak jen to všechno říci vkrátku? Velikonoce přeji požehnané.

Počet písmen: 239 - QR kód - Email

Jedno vajíčko hezčí než to druhé. Kdopak o ně asi koledovat bude? Velikonoční zajíček nebo kuřátko? Ba ne, to malí koledníci přijdou zakrátko. S pomlázkou malí kluci jdou, veselé Velikonoce Vám přinesou.

Počet písmen: 203 - QR kód - Email

Snad sto kluků zaklepalo dnes na moje dveře, ale žádnému z nich moje srdce neotevře. Každý den, každý okamžik myslím jenom na tebe, už se nemůžu dočkat, až zase spolu budeme. Krásné Velikonoce přeje Tvoje Petruška

Počet písmen: 213 - QR kód - Email

Hody, hody, doprovody, my pijeme všechno kromě vody. Klidně bereme i chlebíček, místo malovaných vajíček. My jsme hodně přející, proto Ti dnes zmalujeme zadnici. Dej nám trošku čokolády, za rok budeme znovu tady. Velikonoce, to jsou křesťanské svátky jara, hlavně že nebude už zima.

Počet písmen: 282 - QR kód - Email

Tak tu máme zas Velikonoc čas. Upečeme beránka, na stůl dáme vajíčka. Přejeme Vám klidné svátky, ať nemáte žádné hádky. Krásný velikonoční čas Vám všem přejí

Počet písmen: 157 - QR kód - Email

Hody, hody, doprovody, my k vám na pomlázku jdem, štěstí, zdraví, požehnání tomu domu vinšujem. A vy, hodná paní mámo, máte hodně slepiček. Darujte nám pár červených malovaných vajíček. Veselé Velikonoce přeje

Počet písmen: 209 - QR kód - Email

Beránek se pase v trávě, na svou milou čeká právě. Chce jí popřát, pusu dát, protože ji má moc rád. Tak jako beránek své milé, my taktéž přejeme Vám svátky klidné. Krásné, Velikonoční, barevné, sluníčkové svátky plné nadílky Vám Všem srdečně přejí ...

Počet písmen: 251 - QR kód - Email

Ozdobený zajíček, zapomněl si košíček. Nechal nám tu hodně lásky, dneska nevycházej bez pomlázky. Velikonoční přání pro Tebe mám hošíku, ať máš hodně kraslic v košíku.

Počet písmen: 167 - QR kód - Email

Hody, hody, doprovody, jaro už je vskutku tady. Se sluníčkem najdem sílu, do žil vlijem novou mízu. Pomlázka a kraslice k svátkům patří nejvíce. A tak přejem ze srdce pěkné Velikonoce!

Počet písmen: 184 - QR kód - Email
11 - 20 z 47 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz