Velikonoční přání

Velikonoční přání texty - pověst praví, že dívky mají být na Velikonoce vyšlehány, aby zůstaly celý rok zdravé a uchovaly si plodnost. Pokud nemůžete podpořit plodnost dívek osobně, zašlete jim alespoň hezké velikonoční přání.

Šel zajíček brázdou a měl kapsu prázdnou. Potkala ho slepička, dala mu tři vajíčka. Zajda rychle nelenil a vajíčka nabarvil. Barvil je až do rána, dnes je bude rozdávat. Štěstím prozářené velikonoční svátky přejí

Počet písmen: 212 - QR kód - Email

Na jaře se stromy zelenají a obrostou květy, a my ze všech vrb otrháme jejich dlouhé pruty. Pomlázkami, které z nich upleteme, Vás, holky, pěkně vyšleháme. Veselé Velikonoce.

Počet písmen: 174 - QR kód - Email

Sluníčko nám občas svítí, na zahrádkách jarní kvítí. A co bude za krátko? Vylíhne se kuřátko. Taky malá housátka, utečou nám za vrátka. Uvaříme vajíčka, velká i ta maličká. Beránka si upečeme, polevou ho polijeme. Krásné Velikonoce přejí

Počet písmen: 237 - QR kód - Email

Klídek, pohodičku, sluníčko, přeji Ti bohatou pomlázku, nejkrásnější vajíčko. Dny plné radosti, hojnosti, užij si s rodinou, pobav se s přáteli, ať Velikonoce, jak mazanec, co nejvíc nakynou.

Počet písmen: 191 - QR kód - Email

Zelená, zelená travička, sešla studená rosička, jarní slunko zlatou nití vyšívá na lukách kvítí, housátka v trávě svítí jako zlatá klubíčka. Veselé Velikonoce!

Počet písmen: 159 - QR kód - Email

Já jsem malý koledníček, tetičko! Přišel jsem si pro červený vajíčko. Pro vajíčko červený, pro koláček bílý, jakpak vám ten koledníček je milý. Veselé Velikonoce přeje

Počet písmen: 167 - QR kód - Email

Voní nám kvítí, sluníčko svítí, ptáci zpívají a stromy kvetou. Sluníčko svítí, všichni to cítí, pestrý si kabátek květiny pletou. Krásné Velikonoce.

Počet písmen: 148 - QR kód - Email
41 - 47 z 47 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz