Přání ke dni matek

Den matek je den, kdy vzdáváme poctu našim matkám. Slaví se v různé dny na mnoha místech po celém světě. V České republice připadá Den matek na druhou květnovou neděli. Vyberte své mamince hezké přání ke dni matek.

Dnes je Den matek, krásný to svátek. Dám Ti, matičko, svoje srdíčko. Tohle přání do kytky Ti dám, protože Tě, má matičko, tuze ráda mám.

Počet písmen: 141

Detail sms zdarma

Pro moji zlatou maminku posílám sladkou pusinku. A aby jí bylo ještě líp, posílám těch pusinek víc. Krásný Den matek.

Počet písmen: 121

Detail sms zdarma

Také se vám někdy zdálo, že vám dává život málo? Vzpomeňte si na maminku, na její něžný hlas, sladké pohlazení! Nad tyto vzpomínky nic hezčího není... Krásný Den matek, mami!

Počet písmen: 181

Detail sms zdarma

Nepotřebuju slunce, které září, stačí mi úsměv na tvé tváři. Jsi jako růže, která kvete, jsi ta nejlepší maminka na světě!

Počet písmen: 125

Detail sms zdarma

Na palouce, na louce uviděl jsem květy, sednul jsem si do trávy, uvázal jsem je ti. Kytici do vázy k svátku ti dám, protože, maminko, rád tě moc mám.

Počet písmen: 152

Detail sms zdarma

Štěstíčko, zdravíčko, ty naše matičko, přáníčko Ti posíláme, protože Tě rádi máme. Jen to nejlepší Ti přejí Tvé děti Jitka a Adam

Počet písmen: 134

Detail sms zdarma

eSeMeSkou posílám Ti přáníčko, a vzduchem pusu Tobě na líčko. Přeji Ti tímto jen úsměv samý, vždyť dneska matky svůj svátek slaví. Mám Tě ráda!

Počet písmen: 147

Detail sms zdarma

Svátek se blíží, už bude tady a jenom tobě chci říct: Maminko, vše nejlepší k Dnu matek.

Počet písmen: 88

Detail sms zdarma

Maminko moje zlaťoučká, jsi krásná, hodňoučká. Proto Ti vše přeji nej, abys byla fit a hej.

Počet písmen: 94

Detail sms zdarma

Moje milá, zlatá máti, co já mohu ti dnes dáti? Za všechnu lásku, starosti, na čele vrásky... Ze srdce děkuji, hladím tvé šedé vlásky.

Počet písmen: 137

Detail sms zdarma
21 - 30 z 38 záznamů

E-semesky.cz na Fb