Den matek

Den matek je den, kdy vzdáváme poctu našim matkám. Slaví se v různé dny na mnoha místech po celém světě. V České republice připadá Den matek na druhou květnovou neděli. Vyberte své mamince hezké přání ke dni matek.

Maminko, ty jsi moje zlato, pusinky ti dávám za to. Já jsem tvoje sluníčko, dám ti jednu na líčko.

Počet písmen: 101 - QR kód - Email

Maminko, mámo, slunečné ráno přeji Ti dneska. Buď pořád hezká! Kytici z tónů svážeme k tomu, všechno Ti dáme. Rádi Tě máme!

Počet písmen: 130 - QR kód - Email

Jsi nejlepší maminka, jsem tvá velká fanynka, všechno skvěle zvládáš a moc nenadáváš. Vše nejlepší k svátku přeje

Počet písmen: 117 - QR kód - Email

Ty jsi mi život dala, za to bych Ti ráda poděkovala. Také za Tvoji péči Ti celý život budu vděčit. Hezký Den matek, dnes je Tvůj svátek.

Počet písmen: 141 - QR kód - Email

Milá maminko! Hodně zdraví, štěstí, dlouhá léta. Jsme rádi, že Tě máme, i když Tě trošku zlobíme. To a mnohem více Ti, milá maminko, přejí

Počet písmen: 141 - QR kód - Email

Moje milá maminko, štěstí není malinko. Přejeme Ti ke Dni matek, ať máš dneska krásný svátek, dneska je tvůj velký den, my tě zlobit nebudem.

Počet písmen: 146 - QR kód - Email

Dneska žádný zmatek, je přece svátek matek! Pomyslnou kytičku posílám a krátké přání přidávám. Maminko, přeju Ti samé příjemné chvíle a v nich jen to, co je Ti milé!

Počet písmen: 171 - QR kód - Email

Moje milá maminko, přeji Ti štěstí, zdraví, taky hodně té lásky, ať nemáš žádné vrásky. Mám Tě moc ráda, protože jsem pyšná, že jsi moje máma. Krásný svátek Ti přeje

Počet písmen: 172 - QR kód - Email

Mámo, mámo, maminko, mám po tobě znamínko. Mám tě ráda moc a moc, musím čekat do Vánoc. Potom ti to všechno povím a od tebe se něco dovím. Krásný Den matek ti přeje

Počet písmen: 170 - QR kód - Email

Na MDŽ Ti posílám blahopřání maminko, ať dny Tvé jsou bez mráčků a práce máš jenom malinko.

Počet písmen: 91 - QR kód - Email
11 - 20 z 42 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz