Přání k narození dítěte

Udělejte radost novopečeným rodičům. Poslat hezké přání k narození dítěte nebudete mít každý den, tak to využijte !

Přejeme ti, Kájínku, hodně zdraví do vínku, krásné jen ať dětství máš, bolest, smutek nepotkáš. A když přece, ty to zvládneš, cestu k štěstí vždycky najdeš. Jsi náš malý klučina, s láskou na tebe vzpomíná babička a dědeček

Počet písmen: 230 - QR kód - Email

Blahopřejeme Vám k narození Vašeho krásného chlapečka. Ať životem ho provází radost, štěstí, zdraví a plná náruč lásky.

Počet písmen: 119 - QR kód - Email

Tatínku a maminko, pro Vaše krásné miminko jak sudička tři přání přináším, zdraví, radost a štěstí mu věštím. Ať celá Vaše rodina na tento vzácný den vzpomíná. Přišel na svět človíček maličký, rozžehnul ve Vás lásky jiskřičky.

Počet písmen: 233 - QR kód - Email

Vítáme tě na svět, děťátko malé, tátova pýcho, mámino štěstí, děťátko sladké, živote nový, kytičko rozkvetlá na rozcestí.

Počet písmen: 128 - QR kód - Email

Narodil se chlapeček, není žádný drobeček, po tatínkovi bude mít sílu, po mamince duši v míru, svět bude mít u nohou, všichni mu k tomu pomohou.

Počet písmen: 149 - QR kód - Email

Světe, to je novina, narodil se klučina, ten je krásný - ahoj, kuk! Ať jsi silný jako buk, ať jsi zdravý jako řepa, čekaj tě jen šťastná léta. Vítej mezi námi, máme tě moc rádi.

Počet písmen: 184 - QR kód - Email

Narodil se chlapeček, je to krásný drobeček. Nejkrásnější ze všech dárků dal nám život do kočárku. Přestože měří jen 42 centimetrů a váží jen 3,2 kilo, je pro nás tím největším pokladem na světě!

Počet písmen: 199 - QR kód - Email

Děťátko se narodilo, a ač chvilku marodilo, už je zdravé jako řípa, vesele mu ptáček pípá, sluníčko se na ně směje, šťastný život mu jen přeje, a my přidáváme do vínku zdraví, lásky ne jen trošinku.

Počet písmen: 205 - QR kód - Email

Sázky - to jsou starosti, skutečnost je jiná, přejeme hodně radosti k narození syna.

Počet písmen: 87 - QR kód - Email

Je to super zpráva, že přiletěla vrána... Je to krásná holčička, přejem jí od srdíčka, aby se jen dobře měla, nemocema netrpěla, ať se k světu děvče má, života si užívá. Už se moc, moc těšíme, až tě, Klárko, uvidíme.

Počet písmen: 225 - QR kód - Email
21 - 30 z 40 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz