Na dobrou noc

Vyberte si hezkou básničku nebo sms na dobrou noc a popřejte své lásce hezké sny. Určitě vám to oplatí.

Mám tě moc rád, moje milá, ty jsi moje noční víla, při jasném svitu měsíce chci tě líbat více a více. Dobrou noc a sladké sny, lásko :-*

Počet písmen: 140 - QR kód - Email

Krásný je večer, hezčí je noc, aby tomu tak bylo, posílám Ti pusinek moc. Usni, spinkej, hajinkej, jako můj medvídek malinkej. Až přivřeš oči, budeš po tmě, zdát se Ti něco bude o mně.

Počet písmen: 189 - QR kód - Email

Není to lehké být tu sám, ačkoliv jen Tebe v srdci mám, chybíš mi, zlatíčko, více než maličko. Dobrou noc, má krásko, miluju Tě, lásko!

Počet písmen: 140 - QR kód - Email

Dnes v noci za Tebou připluji na snovém mráčku, Ty na mě počkáš, můj miláčku. Do ouška Ti pošeptám, jak ráda Tě mám. Jak bych s Tebou chtěla být, polibek si vydobít.

Počet písmen: 170 - QR kód - Email

Když už slunce zapadá, tak se stmívat začne, rozum můj odpadá a má ústa jsou lačné. Polibek Ti posílám, oči u toho zavírám.

Počet písmen: 126 - QR kód - Email

Košilku oblékám, do postýlky uléhám. Dnes nebudu cítit Tvé objetí, jak stýská se mi, nemáš ponětí. Já přeji Ti krásné sny a dobrou noc. Vždyť víš, že miluji Tě moc a moc.

Počet písmen: 175 - QR kód - Email

Zlatíčko moje, chybíš mi moc, vždycky když usínám, každičkou noc. V postýlce hajám si, přemýšlím o nás dvou, ptám se kdepak jsi, a ne jen tak náhodou. Láska je nádherná, když v srdci tě mám, posílám dobrou noc, pomalu usínám…

Počet písmen: 236 - QR kód - Email

Nemohu byt s tebou, vim. Jen po vanku te pohladim a v podvecernim vetru chveni, posilam ti polibeni do spanku.

Počet písmen: 110 - QR kód - Email

Přeji ti spoustu krásných sníků. Přeji ti, aby ti každý z nich dal sladkou pusinku. Přeji si být těmi sny... Miluji tě, tvůj šmoulík :-*

Počet písmen: 139 - QR kód - Email

Až noc rozhoupá kolébku tmy, měsíc Tě ovine, hvězdy posypou Tě zlatem, zavři oči, miláčku, a spi, ráno rozhrne černý satén, já budu zas líbat Tvoje rty.

Počet písmen: 158 - QR kód - Email
21 - 30 z 47 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz