Čarodejnice

Pálení čarodějnic (také Noc čarodějnic, Filipojakubská noc, Valpuržina noc nebo Beltine) se odehrává v noci z 30. dubna na 1. května.

Připrav koště, poletíme, ať ten svátek oslavíme. Vysavače nejsou v módě, ty jsme pustili již k vodě. Pěknou oslavu a dobrý let přeje čarodějnic slet!

Počet písmen: 149 - QR kód - Email

Drahá přítelkyně, vše nejlepší k dnešnímu svátku a miliony dalších bezpečných letových hodin na Tvém koštěti!

Počet písmen: 109 - QR kód - Email

Přeji vše nejlepší, dnes svátek tvůj je největší, jedovatosti měj dosti, nepolámej si kosti, každá čarodějnice utrpení skrýtá ať ti to vždy dobře líta.

Počet písmen: 151 - QR kód - Email

Ať dnešní noc čarodějnou projdeš změnou zřejmou, všechno zlé odejde a jen dobré zůstane.

Počet písmen: 88 - QR kód - Email

Jsi moje čarodějnice a já tě mám rád nejvíce. Proto ti přeju, miláčku, noc bez jediného obláčku, ať vidíš hvězdičky a obletíš svět celičký.

Počet písmen: 139 - QR kód - Email

Rychlé koště, plný plyn! Ať je vždycky heslem tvým. V čarodejnic vzdušném reji, ať létáš nejrychleji! K svátku přeji dobrý let, na koštěti turbo let.

Počet písmen: 149 - QR kód - Email

Dneska je Tvůj slavný den, koště vybal opět ven. Velký rej se blíží, baby vzhůru míří. Šťastně vzlétnout to je kumšt, náhle může přijít bum.

Počet písmen: 140 - QR kód - Email

Koncem dubna jak se praví, všechny ženské svátek slaví. Podle staré tradice zapalují hranice. Než nastoupí vládu květen prolétnete ještě světem. K svátku přeju vína litr a koštěti dobrý vítr.

Počet písmen: 191 - QR kód - Email

Dnešní noc plná čar bude, ohně budou rozeseté všude a u nich pohoda zavládne, tak užij si bezvadně zbytek dne.

Počet písmen: 110 - QR kód - Email
11 - 19 z 19 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz